Kauba tagastamine

1. Kauba ostjal on õigus tagastada kaup juhul, kui ta teavitab sellest müüjat 14 päeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast.

1.1. Toote saab tagastada tšeki/arve alusel ning seejärel tagastatakse raha ostja pangakontole. Sellisel juhul kannab tagastamisega seonduvad kulud ostja. Raha tagastatakse ostja kontole 14 päeva jooksul pärast toote tagasijõudmist ostjale.

1.2. Pärast toodete tagasisaamist ja nende hindamist on müüja kohustatud tellitud toote eest raha tagasi kandma 14 päeva jooksul pärast vastavasisulise kirjaliku toote tagastusnõude/teavituse saamist. Kui tegemist on kvaliteetse tootega, kannab toote tagastamisega seonduvad kulud Ostja.

1.3. Ostja (klient) ei saa toodete vastuvõtmisest keelduda või neid tagastada juhul, kui tegemist on järgnevate asjaoludega:

1.3.1. Sõlmitud on ostu-müügi leping toote spetsiaalsel/eritellimusel valmistamiseks või kui toode ei ole tavamüügis saadaval, vaid eritellimusel tellitav. Sellisel juhul on tegemist eritellimusega, kus toode valmistatakse vastavalt tellija kirjeldustele ja vajadustel, või kui tooted on mõeldud spetsiaalsetes kliendi poolt väljatoodud oludes/spetsiifikas töötamiseks;

1.3.2. Ostu-müügilepinguga kaupadele, mis ei ole Müüja laos, aga mida Müüja saab eritellimusel siiski tootjalt tellida;

1.3.3. Ostetud tooted on pakitud või pakendist välja võetud viisil, kus nende edasine transport ei ole enam võimalik - seda nii hügieeni, tervise või teiste põhjuste tõttu;

1.3.4. Sõlmitud on ostu-müügileping kaupadele, mis on oma olemuselt kergesti segunevad teiste toodete või materjalidega, mille tõttu ei ole need tagastamisel enam uueväärsed.

1.4. Toode tagastatakse selle originaalpakendis (koos juhiste/käsiraamatuga ning garatii raamatuga, kui need olemas olid). Lisaks peab tellimuses olema KM arve, mis tuli koos kaubaga või mida saab küsida müüjalt, ning allkirjastatud tagastusvorm.

1.5. Ostja vastutab punktis 1.4 välja toodud dokumentide eest. Kui need on puudulikud, ei ole Müüja kohustatud kaupa vastu võtma.

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui olete küpsiste kasutamisega nõus, klõpsake "Nõustun" ja jätkake veebilehe kasutamist. Küpsise kasutamise reegleid leiate siit.