Elektrikatlad

    -25%
Laos
Elektrikatlad

Thermona THERM 38EL (38 kW) elektrikatel

Thermona
K4THE-38EL
1 114,00 € 1 485,00 €
Lihtne hooldus; järkjärguline võimsuse sisselülitamine; katla juhtimise võimalus GNV abil (kaugjuhtimispult); minimaalne müra, moodne disain, ekraan; katla kasutamise võimalus igal pool, kus on elektrit; ei saasta keskkonda.

Elektrikatlaid kasutatakse puhkemajades, muinsuskaitse all olevates hoonetes, reservkütteallikana või kui soovitakse säästa investeeringutelt kütteseadmetesse. Elektrikatel võetakse siis, kui gaasikatelt pole võimalik paigaldada – korstna sisseseadmine pole võimalik, puudub gaasiühendus jne ning soovitakse mugavat küttelahendust seadmetele palju kulutamata. Neid saab kasutada ka temperatuuri hoidmiseks küttesüsteemides, mis töötavad tahkekütuse või pelletkateldega. Elektrikatla võib paigaldada nii radiaator- kui põrandakütte juurde, kuna ta võib viia süsteemi ka madalama temperatuuriga soojuskandjat. Elektrikatelt võib kasutada ka kuuma vee saamiseks, kui ühendada see eraldiseisva kuumavee boileriga.

Filtreeri

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui olete küpsiste kasutamisega nõus, klõpsake "Nõustun" ja jätkake veebilehe kasutamist. Küpsise kasutamise reegleid leiate siit.